09 maja 2017 16:06 | Aktualności

II miejsce w Gminnym Mini Playback Show

25.04.2016 r. w Ośrodku Kultury w Oławie odbył się Gminny Mini-Playback Show organizowany przez SP Osiek. W konkursie wzięło udział 7 zespołów z poszczególnych szkół naszej gminy. Uczestnicy mieli za zadanie upodobnić się do ulubionego solisty lub zespołu poprzez strój, charakteryzację oraz choreografię. Naszą szkołę reprezentowali Dominika Tatar i Grzegorz Lachowicz z klasy IV prezentując utwór pt. Kaziu, zakochaj się z Kabaretu Starszych Panów. Pieczę nad przygotowaniem naszego zespołu sprawowała p.Halina Weissbrot. Komisja konkursowa przyznała naszemu zespołowi II miejsce, wysoko oceniając choreografię, strój i zaangażowanie. Uczniowie z rąk organizatorów i Stanisława Górki dyrektora Gminnego Zespołu Oświaty otrzymali atrakcyjne nagrody i dyplomy.