Aktualności

15 maja 2017 21:34 | Aktualności

Czytamy o przygodach zajączka Tru

 Okazuje się, że kiedy cokolwiek robimy z myślą nie o sobie i nie o sukcesie, a jeszcze – robimy to z przekonaniem i szczerze – w jakiś magiczny sposób otrzymujemy bonus czytelniczej życzliwości – mówi Barbara Kosmowska, autorka książki  Tru,

  laureatka konkursu „ Przecinek i Kropka” 2016

 Kilka słów o autorce:

 

Barbara Kosmowska − pisarka, bytowianka, wielbicielka psów i kotów, laureatka prestiżowych ogólnopolskich nagród literackich, autorka  powieści dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeszcze w tym roku lista jej utworów powiększy się o prozę dla młodzieży, pt. „Obronić królową”, którą wyda Nasza Księgarnia oraz przygotowywany przez wydawnictwo Media Rodzina drugi tom przygód zająca „Tru”. A już za chwilę ukaże się nakładem wydawnictwa Literatura wznowienie bestsellerowej powieści „Wielki wybuch, czyli K kontra K”, napisanej w radosnej komitywie z Grzegorzem Kasdepke.

 

Zachęcamy do przeczytania przygód zajączka Tru

 

Tru to zajączek mieszkający wraz z mamą i rodzeństwem w uboższej dzielnicy Koniczyn Dolnych. Choć jest bardzo skromny, to dzięki swej wytrwałości i niesamowitej pomysłowości (oraz – co może najważniejsze – myśleniu o innych i dostrzeganiu ich potrzeb) potrafi swoimi wynalazkami uszczęśliwiać świat. Zwraca też uwagę pewnej wyjątkowo dla niego ważnej Kolorowej.

 

 

 

Przeczytano: 161 razy. Wydrukuj|Do góry