23 czerwca 2017 17:47 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego i powitanie wakacji

23 czerwca pożegnaliśmy szkołę, a powitaliśmy wakacje. Z tej okazji w szkole odbył się uroczysty apel. Nie brakowało na nim atrakcji i niespodziewanych zwrotów akcji
Na początku p. dyrektor Agnieszka Fabisiak przywitała uczniów i rodziców. Następnie na scenie pojawili się uczniowie z klas 4 i 6, którzy pod kierunkiem p. Haliny Weissbrot, przygotowali wesoły program artystyczny o radosnych wakacjach.
Po części artystycznej nastąpiło wręczenie świadectw z wyróżnieniem. Dzieci otrzymały nagrody za działalność sportową, samorządową i ekologiczną oraz za czytelnictwo i oszczędzanie z SKO. Rodzice zaangażowani w działalność na rzecz szkoły otrzymali listy gratulacyjne. Nie zabrakło także dobrego słowa od przyjaciela szkoły - księdza Marka, proboszcza naszej parafii.
Natomiast niespodziewanym zwrotem akcji były specjalnie przygotowane w wielkiej tajemnicy piosenka i wierszowane życzenia i podziękowanie dla p. Mirosławy Juszkiewicz, która w tym roku odchodzi na emeryturę. Był to bardzo wzruszający moment dla wszystkich zgromadzonych!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i rodzicom! Jesteście wspaniali