29 listopada 2017 19:10 | Aktualności

Wizyta w Fundacji Kazimierza Górskiego w Warszawie

Od września tego roku nasza szkoła nosi imię Kazimierza Górskiego, które zostało jej nadane podczas uroczystości 70-lecia istnienia szkoły obchodzonej 16 września. Gościliśmy wówczas przedstawicieli Fundacji Kazimierza Górskiego: Janusza Jesionka – Prezesa Fundacji, Dariusza Górskiego – syna Kazimierza Górskiego, Lesława Ćmikiewicza i Jerzego Kraskę – reprezentantów „Złotej Jedenastki”.

20 listopada nasza pani dyrektor Agnieszka Fabisiak wraz z Teresą Jurijków-Górską – Zastępcą Wójta Gminy Oława, była w Warszawie na spotkaniu z członkami Fundacji oraz z dyrektorami innych szkół, które noszą imię Kazimierza Górskiego.

W czasie tego spotkania obmówiono m.in. zorganizowanie turnieju piłkarskiego dla dzieci i młodzieży. Wszyscy mają nadzieję, że turniej taki odbędzie się jeszcze w tym roku szkolnym. Przygotowania do tych zawodów powinniśmy zacząć już teraz, dlatego liczymy na pełne zaangażowanie uczniów, aby sportowy duch walki pozwolił nam osiągnąć jak najlepsze miejsce.