01 grudnia 2017 18:32 | Aktualności

Recytujemy wiersze po angielsku

28 listopada odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Języka Angielskiego. Dzieci walczyły o prawo startu w etapie gminnym, który odbędzie się za kilka dni - 1 grudnia. Recytacje odbywały sie w dwóch grupach: uczniowie  klas II i III (przygotowane przez p. Ewę Gadzińską) oraz IV, V i VI (przygotowane przez p. Kamilę Szyszkę).

Mimo, iż publiczność silnie dopingowała wszystkich uczestników, dało się zauważyć tremę wśród recytatorów.

Jury w składzie: p. Renata Leśkiewicz, p. Monika Urbanek, p. Kamila Szyszka wyłoniło następujęcych laureatów:

klasy młodsze: I miejsce - Kornelia Januszkiewicz - kl. II

II miejsce - Dominik Uzarski - kl. III

III miejsce - Bartosz Urbanek - kl. III

klasy starsze: I miejsce - Oliwia Mazur - kl. VI

II miejsce - Dominika Tatar - kl. V

III miejsce - Natalia Zarówna - kl. IV, ex equo Weronika Okrojek - kl. V

Uczniowie, którzy zajęli dwa pierwsz miejsca wyjadą w najbliższy piątek do Oławy na kokurs gminny.

Niestety, nikt się nie zgłosił do recytacji w języku niemieckim. Mamy nadzieję, ze w przyszłym roku będzie inaczej.

A za Kornelię, Dominika, Oliwię i Dominikę trzymamy w piątek kciuki!