29 grudnia 2017 09:02 | Aktualności

Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu na Stroik Bożonarodzeniowy

Po przedstawieniu jasełkowym odbyła się krótka uroczystość, podczas której wręczono nagrody i wyróżniane uczestnikom Szkolnego Konkursu na Stroik Bożonarodzeniowy. Wzięło w nim udział 27 osób. Najwięcej prac dostarczyli uczniowie z klasy V. BRAWO! Jury w skład którego wchodziły panie Joanna Tatar, Renata Leśkiewicz, i Iwona Leniewska brało pod uwagę pomysłowość, estetykę wykonania pracy oraz walory artystyczne. Bardzo wysoko zostały ocenione prace 7 uczniów. Komisja przyznała I miejsce Emilii Kuriacie uczennicy z kl. VII, II miejsceBartoszowi Kroczakowi z kl. III i III miejsce Sebastianowi Bieleckiemu z kl. III. Wyróżnienia otrzymały: Patrycja Cebulak z kl. VII, Weronika Kuriata z kl. IV, Natalia Sikora z kl. III i Aleksandra Tatar z kl. V. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Za wszystkie prace konkursowe serdecznie dziękuje organizator konkursu Halina Weissbrot.

Rozstrzygniecie konkursu na stroik bożonarodzeniowy