16 grudnia 2019 20:59 | Aktualności

Zabawy andrzejkowe

W czwartek, 28.11 po południu, nasza szkoła tętniła życiem! A to za sprawą zabawy z okazji „andrzejek„. Uczniowie z klas IV – VIII nie mogli doczekać się rozpoczęcia imprezy.
Dzień później swoją imprezę andrzejkową rozpoczęli uczniowie klas młodszych od zerówki do III klasy.
Sala gimnastyczna zamieniła się w ten wyjątkowy wieczór oraz piątkowy poranek w mini salę balową. Można było usłyszeć skoczną muzykę i podziwiać piękne, dziewczęce kreacje. Najwięcej emocji udzieliło się klasom, kiedy przyszedł czas na wróżby, które przygotował Samorząd Uczniowski w klasach starszych oraz panie wychowawczynie w klasach młodszych. Zabawa była świetna! Większość klas zadbało o poczęstunek. Po tanecznych pląsach apetyt dopisywał.
Do zobaczenia za rok z kolejnymi wróżbami!