16 grudnia 2019 21:16 | Aktualności

'Coś dla ducha, coś dla ciała' - wycieczka do Wałbrzycha i Świdnicy

3 grudnia nasza szkoła nieco opustoszała za sprawą wycieczki klas 4-8 do Wałbrzycha i Świdnicy. Wyjazd można zatytuować 'coś dla ducha, coś dla ciała'. Nasi uczniowie wzięli udział w zajęciach wałbrzyskim ExploraPark Parku Nauki i Techniki. Nawet największy "hejter" królowej matematyki z pewnością znalazł coś dla siebie. Uczniowie przekonali się, że znacznie lepiej przyswaja się wiedzę poprzez zabawę. To był naprawdę owocne spędzony czas. Zaraz po matematycznych wyczynach nadszedł czas na coś dla ciała.
Azymut.. świdnickie lodowisko. Kilka osób z naszej grupy dopiero zaczynała swoją przygodę na lodowisku. Śmiechu przy tym było co nie miara. Jedni tańczyli na lodzie, a inni przewracali się co krok. Chociaż trzeba przyznać, że i tym którzy dopiero stawiali pierwsze kroki z minuty na minutę szło coraz lepiej. Na szczęście wszyscy wrócili cali, zdrowi i szczęśliwi. To był naprawdę udany dzień!